Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ iron automatic wire mesh welding machine ] eşleşme 78 Ürünler.
Delik Boyutu 1 inç Genişliği 7 Ayak Saldırılmış Tel Ağı Makinesi Üretimi
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| kaynak hızı: | Dakikada 60-120 kez |
| Kontrol sistemi: | PLC |
Yeşil Renkli Sarma Çapraz Hasır Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Sargı örgü uzunluğu: | 10-100m |
| Sargı örgü makine motoru: | 2.2kw |
40 Kez GWC 2500D 200 KVA Tel Net Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek |
| Sertifika: | CE |
Hava Silindir 65 Kez Silikon Tavuk Mesh Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Mesh sistemi çekerek: | Servo motor ve hava silindiri kontrolü ile |
| Kaynak teorisi: | Direnç kaynağı |
GWC 2500B Tel Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Demiryolu, otoyol, havaalanı, liman korumasında kullanılır. |
| Mesh Genişliği: | 2500 mm (standart ağ genişliği) |
Mitsubishi Ön Düzeltilmiş 3m Kaynak Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
GWC 2500C Firma Çelik 868mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
CE Bobin Beslemeli 100m Hasır Rulo Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Metal levhanın kalınlığı: | 30mm |
| Makina ağırlığı: | 4.5t |
GWC-2500B Servo Motor 3m Tel Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kaynak hızı: | 40-60 kez / dakika |

