Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ iron automatic wire mesh welding machine ] eşleşme 78 Ürünler.
Servo Motor Çekme Hasır Hazne İnşaat Hasır Kaynak Makinesi Yükü 1T
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Ekipmanları |
|---|---|
| kullanım: | Kaynaklı Çit Kafesleri |
| Ağırlık: | 4,5 ton |
Mesh Boyutu 50-200mm Cnc Çit Mesh Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 380V / 50Hz / Özel |
30mm Demir Levha Hasır Kaynaklı Hasır Panel Makinesi 7-9kw / h Yüksek Verimlilik
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Delik büyüklüğü: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Ağ Genişliği: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |
Delik Boyutu 1/4 İnç Kaynaklı Hasır Makinesi Ana Motor 4.0kw Elektrik
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 0.45-2.6mm |
| Garanti: | 2 yıl |
Duvar yalıtımı için rulo çapı 1-2 mm mesh kaynak makinesi
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| kaynak hızı: | Dakikada 60-120 kez |
| Kontrol sistemi: | PLC |
Çayır Kırmızı Hayvan Çit Hasır Dokuma Makinesi Koruma Motoru 44kw
| Ürün adı: | Hayvan Çit Makinası |
|---|---|
| tip: | tam otomatik |
| Genişlik: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Sabit Düğüm Servo Motor Hasır Eskrim Makinesi Kalma Tel Alanı 75mm
| Ürün adı: | Sabit Düğümlü Çit Makinası |
|---|---|
| tip: | tam otomatik |
| İşlev: | Kararlı |
Kalınlık Demir Levha 30mm Motor 18kw Takviye Hasır Kaynakçı
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Demir levhanın kalınlığı: | 30mm |
| Makina ağırlığı: | 8500kg |
Ön Doğrultma Rulo 5mm Hasır Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Örgü yöntemi çizme: | Mekanik çizim ağı |
| Mesh Genişliği: | 1200 mm 1500 mm 2000 mm 2500 mm |
CE 4.0-8.0mm Çit Hasır Panel Kaynak Makinesi 415Volt Hassas Kontrol
| Ürün Adı: | Tel örgü panel kaynak makinesi |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| kaynak hızı: | 40-60 kez/dakika |

