Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
Çelik Bar Beton 11kw 4mm Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik çubuk kalınlığı: | 4,0-9,0 mm |
| Kaynak Basıncı: | İlkbahardan |
2.5m Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel kalınlığı: | 3.0-6.0mm |
| Kaynak ağı genişliği: | Max. Maks. Alan sayısı 2500mm 2500 mm |
Delik Boyutu 200 * 50mm Çit Hasır Kaynak Makinesi 380volt 50HZ
| Ürün Adı: | Çelik Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Ağırlık: | 6500kg |
Örgü Uzunluğu 6m Döndürme Çit Örgü Kaynak Makinesi Hızlı Hız
| Ürün adı: | Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6mm |
| Ağ Genişliği: | 2m |
12mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 6-12mm |
| Mesh Genişliği: | 1000 mm'den 2500 mm'ye |
30mm Hasır Rulo Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Metal levhanın kalınlığı: | 25mm |
| Makina ağırlığı: | 4.5t |
Hasır Boyutu 50-200mm Çelik Tel 5.5kw Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Makinenin malzemesi: | Çelik levha |
| Kontrol anahtarı: | Schneider |
Bina Servo Motor Çizim 5.5kw Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik Levha Kalınlığı: | 25mm |
| kaynak transformatörü: | 125KVA * 6 ADET |
Kalınlık Demir Levha 30mm Motor 18kw Takviye Hasır Kaynakçı
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Demir levhanın kalınlığı: | 30mm |
| Makina ağırlığı: | 8500kg |
Dokunmatik Ekran 45-65 Kez / Min Güçlendirme Hasır Kaynak Makinası
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Demir levhanın kalınlığı: | 30mm |
| Makina ağırlığı: | 8500kg |

