Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
220V ISO 9001 Ön Kesimli 0.9m Kaynak Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 4-8mm |
| Sertifika: | CE,ISO9001 |
2.5m İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Çelik Genişlik 1200mm Dokunmatik Ekran Kaynaklı Örgü Yapma Makinesi Ana Motor 4.0kw
| Ürün adı: | Kaynaklı Çelik Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Tel çapı: | 3-6 mm |
30mm Demir Levha Hasır Kaynaklı Hasır Panel Makinesi 7-9kw / h Yüksek Verimlilik
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Delik büyüklüğü: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Ağ Genişliği: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |
Tel 8mm Motor 11kw Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi PLC Kontrollü
| Ürün Adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 4.0-8.0mm |
| ağ genişliği: | 2500mm |
Besleme Açıklığı 50 * 50mm Çelik Rulo Hasır Yapma Makinesi Hattı Otomatik Olarak
| Ürün adı: | Bobin Hasır Üretim Hattı |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha bakım ve onarım ser |
| Tel Çapı: | 3-6mm |
Çapraz Tel Alanı 50-200mm Otomatik Hasır Kaynak Makinesi 415V 440V
| Ürün adı: | Tam Otomatik Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha bakım ve onarım ser |
| Tel Çapı: | 3-6mm |
Siemens PLC Servo Motor 3-6mm Hasır Panel Makinesi 7.5kw Tam Otomatik
| Ürün adı: | Hasır Panel Üretim Hattı |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha bakım ve onarım ser |
| Tel Çapı: | 3-6mm |
Otoyol 12mm Hasır Genişliği 3m Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi Pnömatik
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 6-12mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
Otomatik Hat Takviye Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi 12mm Dia
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Çelik Çubuk Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 6-12mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |

