Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
2.5m İnşaat Hasır Kaynak Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
6.0mm Çap 2m Genişlik Rulo Hasır Kaynak Makinesi Plc
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel çapı: | 2.5-6.0mm |
| Boyuna tel alanı: | 50-250mm |
Uzunluk 60m Plc 2.5mm Çap Rulo Hasır Kaynak Makinası
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel çapı: | 2.5-6.0mm |
| Boyuna tel alanı: | 50-250mm |
Kaynak Hızı 75 Kez Rulo Uzunluğu 30m Plc Weld Mesh İmalat Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel çapı: | 2.5-6.0mm |
| Boyuna tel alanı: | 50-250mm |
One Worker SCR 100mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Kafes Boyutu: | 100 * 100mm-300mm * 300mm (ayarlanabilir) |
| Tel Çapı: | 5-12mm |
Düşük Güç Tüketimi Açı Kaydırıcı Genişliği 2m Yüksek Hız
| Ürün Adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Malzeme: | Demir tel |

