Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
Duvar İnşaatı 2.4m 2.2KW Takviyeli Hasır Makinesi, Dikenli Tel Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak ağı genişliği: | 1200mm |
| Kafes Boyutu: | 50 * 50 mm'den 200 * 200 mm'ye |
Otomatik Bükme 150KVA Panel Master Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC + Dokunmatik Ekran, Panasonic PLC |
| Garanti: | 2 yıl |
2500mm PLC 5mm Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
Mitsubishi Ön Düzeltilmiş 3m Kaynak Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
Çift Hasır Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 8 + 6 + 8 mm / 6 + 5 + 6 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm (özelleştirilmiş) |
Uzunluğu 25m Kaynaklı Tel Ağı Makine Deliği Boyutu 100*100mm Çatı Yapımı İçin
| Ürün Adı: | Kaynaklı Hasır Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3,0-5,0 mm |
| kaynak hızı: | 70-85 saat/dakika |
Kaynak Hızı Hızlı Örgü Genişliği 2500mm Hasır Kaynak Makinesi Plc
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
Genişlik 2500mm Delik Boyutu 50-200mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
GWC 2500C Bahçe Çiti Hasır Kaynak Makinesi, Eskrim Teli İmalat Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500 mm (standart ağ genişliği) |
GWC 2500C Firma Çelik 868mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |

