Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
Ön Kesimli Otoyol 200mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kaynak hızı: | 40-60 kez / dakika |
3m Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Otomasyon Seviyesi: | Tam otomatik |
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
Demiryolu Koruma Çit Boyutu 1.8 * 2.2m Çit Örgü Panel Kaynak Makinesi 200A
| Ürün adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| tel çapı: | 3,0-6,0 mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Yuvarlak Çubuk 75times 2500mm Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Kafes genişliği: | Maks. 2500 mm |
5.5kw Çapraz Tel Alanı 50-200mm Çit Örgü Kaynak Makinesi Manuel Besleme
| Ürün adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| kaynak hızı: | 40-60 kez/dakika |
200 * 50mm Demiryolu Çit Örgü Kaynak Makinesi Panasonic Servo Motoru Benimsiyor
| Ürün adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| kaynak hızı: | 40-60 kez/dakika |
PLC Çapraz Tel 50-200mm Hat Hasır Kaynak Makinesi Otomatik Kaynaklı Koy
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
Pnömatik Kanca Çekme Mesh Beyaz Mavi 2m Genişlik Mesh Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Çit örgü kaynak ekipmanları |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Otomatik Besleme 200mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Sarı Kaynak Trafosu 160KVA Motor 5.5kw Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 2 yıl |

