Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
3-6mm Çit Muhafız Çit Mesh kaynak makinesi Çapraz Tel Uzayı 50-200mm Plc
| tel çapı: | 3-6mm |
|---|---|
| Voltaj: | 380V/50HZ/Özelleştirilmiş |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Line Wire Coil Feeding Fence Mesh Welding Machine For Width 2m (Düz kablo sarmal besleme çitleri için örgü kaynak makinesi)
| Ürün Adı: | Çit Mesh Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Prison Guard CE 76.2x12.7mm Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3,0-6,0 mm |
| Kafes genişliği: | Maksimum 3200 mm |
Tel Çapı 3-6mm Ana Motor 7.5kw Hasır Kaynakçı
| Ürün adı: | kaynaklı ızgara çit kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 2 yıl |
Delik Boyutu 50 * 200mm Demiryolu Mesh kaynak makinesi Servo Motor Çek
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Ekipmanları |
|---|---|
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
CE 2500mm Önceden Kesilmiş 6mm Tavuk Mesh Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kafes genişliği: | Maks. 2500 mm |
Servo Motor Çapraz Tel 48PCS Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Kafes genişliği: | Maks. 2500 mm |
İnşaat Mesh Çapraz Tel Alanı 50-200mm Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Demir levhanın kalınlığı: | 25mm |
| Kaynak elektrotu malzemesi: | CuCrZr |
20mm Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
3000mm Hava Silindir 160KVA Çit Yapma Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |

