Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
Çit Paneli İçin Genişlik 2.5m Hız 70 Kez / Min Hasır Kaynak Makineleri
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Mesh Genişliği: | Maks. 2500 mm |
Otomatik Delikli 300mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |
50mm Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik çubuk kalınlığı: | 4,0-9,0 mm |
| Makine tipi: | Mekanik |
5.5kw Çapraz Tel Hazne Yükü 100kg Tel PLC Çit Panel Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Mesh Genişliği: | 2500mm |
CE 4.0-8.0mm Çit Hasır Panel Kaynak Makinesi 415Volt Hassas Kontrol
| Ürün Adı: | Tel örgü panel kaynak makinesi |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| kaynak hızı: | 40-60 kez/dakika |
Mesh Boyutu 50-200mm Cnc Çit Mesh Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 380V / 50Hz / Özel |
2500D 5mm 65 Kez İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5.0-9.0mm |
| Kaynak ağı genişliği: | 2500mm |
Kaynak Trafosu 160kva Panasonic Plc Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Kaynaklı Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Çelik telin kalınlığı: | 3-6 mm |
| hat teli alanı: | 50-200mm |
Uzunluk 3m Önceden Kesilmiş Çelik Hasır Kaynak Makinesi Çapraz Tel Hazne Yükü 1 Ton
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Hat teli tipi: | Ön düzeltme ve önceden kesme |
| Çapraz tel tipi: | Ön düzeltme ve önceden kesme |
Transformör 160kva Çit ağı kaynak makinesi Ağı genişliği 2.5m için
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak yöntemi: | Direnç kaynağı ile |
| kaynak hızı: | Dakikada 75 kez |

