Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
Servo Motor Çekme Hasır Hazne İnşaat Hasır Kaynak Makinesi Yükü 1T
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Ekipmanları |
|---|---|
| kullanım: | Kaynaklı Çit Kafesleri |
| Ağırlık: | 4,5 ton |
Anma Kapasitesi 160kva Rulo Hasır Kaynak Makinesi Bobin Tel Plc Kaynaklı
| Ürün adı: | Kaynaklı Rulo Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 1 yıl |
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi Açıklığı 100x100mm Panel Boyutu 2x3m
| Ürün adı: | İnşaat Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kullanım: | Kaynaklı Çit Kafesleri |
| Ağırlık: | 4,5 ton |
CNC Geri Dönüşüm Az İşçilik 6mm Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE, ISO 9001-2008 |
Daha Az İşçilik 2500mm 7.5KW Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Demiryolu, otoyol, havaalanı, liman korumasında kullanılır. |
| Mesh Genişliği: | 2500 mm (standart ağ genişliği) |
Motor 5.5kw Otoyol Çit Kaynak Makinası
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
Tel Çapı 3mm Otoyol Motoru 5.5kw Çit Örgü Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
Hava Silindir Çit Panel Makinası
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Kafes genişliği: | Max. Maks. Alan sayısı 2500mm 2500 mm |
Pnömatik Kaynak 3d Eğri Servo Motorlu Çit Örgü Kaynak Makinesi Yüksek Otomatik
| Ürün adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tel çapı: | 3-6 mm |
45 Kez Otomatik Bükme 6mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Otomasyon Seviyesi: | Tam otomatik |
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |

