Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
Çelik için Servo Motor Çekme Mesh Genişliği 2.5m Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Çelik Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel çapı: | 3-6 mm |
| Garanti: | 2 yıl |
CNC 300 KVA 12m Takviye Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Mesh Genişliği: | 1 m-3m |
Otomatik GWC 3000 2000mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
100 Kez Pnömatik 12m Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-8 mm veya 5-12 mm |
| Mesh Genişliği: | 2500mm |
Nervürlü Çelik 1000mm 2.4m Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| İnşaat demiri kalınlığı: | 3.0-8.0 mm |
| Mesh Genişliği: | 1000-2500mm |
Yol Yapımı CNC 2.5mm Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC ve Dokunmatik Ekran |
| Kontrol anahtarı: | Schneider Fransa |
6mm Bobin Tel GWCD 2500D Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC ve Dokunmatik Ekran |
| Kontrol anahtarı: | Schneider Fransa |
40 Kez Çelik Çubuk 3300mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 6-12mm |
| Mesh Genişliği: | 1000 mm'den 3300 mm'ye |
Mekanik Çizim 3mm 5.5KW Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Örgü yöntemi çizme: | Mekanik çizim ağı |
| Mesh Genişliği: | 1200 mm 1500 mm 2000 mm 2500 mm |
Mitsubishi 65 Kez Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Örgü panelin genişliği: | Maksimum 3300 mm |
| Kafes Boyutu: | 100 * 100 mm'den 300 * 300 mm'ye kadar |

