Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
Doğru 160KVA 7.5KW 3000mm Kaynaklı Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Kafes genişliği: | Max. Maks. Alan sayısı 3000mm 3000 mm |
Demiryolu Koruması 50 * 200mm Otomatik 3d Çit için Kaynaklı Tel Ağı Makinesi
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak yöntemi: | Direnç kaynağı ile |
| kaynak hızı: | Dakikada 75 kez |
Hasır Uzunluğu 6m Kaynaklı Hasır Çit Makinesi Panasonic PLC Kontrollü
| Ürün adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler, Saha bakım ve onarım hizmeti |
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
Plc Yüksekliği 2.5m Brc Çimenlik Çit için Kaynaklı Tel Ağı Makinesi
| Ürün Adı: | BRC Tel örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Uzunlu kablo besleme: | bobin teli |
| Çapraz tel tipi besleme: | önceden kesilmiş |
Schneider Switch 60PCS 70 Kez Hasır Kaynak Makinası
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
PLC Servo Motor 7.5kw Hasır Kaynak Makineleri, Paslanmaz Çelik Hasır Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
Dokunmatik Ekran 65 Kez 1.5 Ton 11KW İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| İnşaat demiri kalınlığı: | 3.0-8.0 mm |
| Mesh Genişliği: | 1000-3000mm |
PLC Park Çift 2500mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha bakım ve onarım servisi, Video teknik |
| Garanti: | 2 yıl |
Sayısal Kontrol Bahçe 160KVA Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
50HZ CNC PLC AC380V Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC + Dokunmatik Ekran, Panasonic PLC |
| Garanti: | 2 yıl |

