Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
30PCS Park Koruması 8mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 8 + 6 + 8 mm / 6 + 5 + 6 mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm (özelleştirilmiş) |
Servo Motor Çekme Mesh Cnc Kaynaklı 6.0mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Kaynaklı Tel Çit Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| hat teli alanı: | 50-250mm |
| Çapraz tel alanı: | 50-300mm |
Hız 65t / Min Otoyol Çit Hasır Kaynak Makineleri 5.5kw
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Dokunmatik Ekran Kaynaklı Hasır İmalat Makinesi ile Kırmızı Boyama Plc Kontrolü
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tamamlanmış ürün: | Rulo ağda |
| Rulo örgü uzunluğu: | 60m |
Dokunmatik Ekran 30 Kez 868mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500 mm (standart ağ genişliği) |
PLC CE 2500B Çift Tel 868mm Çit Panel Makinası
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 6 + 5 + 6 mm / 8 + 6 + 8 mm |
| Mesh Genişliği: | Maks. 2500 mm |
Panasonic Plc Delik 50-200mm Uzunluk 3m Çit Örgü Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı makine servis mühendisleri, Saha bakım ve onarım servisi |
| Garanti: | 2 yıl |
Sayısal Kontrol 4KW 40PCS Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
CE Demir 200mm Çit Hasır Kaynak Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
Su Soğutma Villa 30 Kez Çit Hasır Kaynak Makinesi, Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Garanti: | 1 yıl |

