Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
Servo Motor Çekici Saldırılmış Tel Ağı Makinesi Plc Diametresi 3mm için
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| kaynak hızı: | 50-75 kez/dk |
Mavi Beyaz Hava Silindir 10KW Hasır Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
Elektrotlar 14PCS 3D 3000mm Tel Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
Silikon Servo Motorlu CE 150mm Çayır Çit Makinası
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Mesh sistemi çekerek: | Servo motor ve hava silindiri kontrolü ile |
| Kaynak teorisi: | Direnç kaynağı |
Hat Teli Otomatik Besleme Mesh Uzunluğu 60m Yol Gi Tel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kafes genişliği: | 1200 mm, 1500 mm, 2000 mm, 2500 mm |
| Tel Çapı: | 2.5-6.0mm |
Çap 3-6mm Delik 50-200mm Tel Örgü Makinesi
| Ürün adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel çapı: | 3-6 mm |
| çit örgü genişliği: | 2500 mm |
GWC-2500B Servo Motor 3m Tel Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kaynak hızı: | 40-60 kez / dakika |
GWC 2500B Tel Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Demiryolu, otoyol, havaalanı, liman korumasında kullanılır. |
| Mesh Genişliği: | 2500 mm (standart ağ genişliği) |
2500mm Hasır Kaynak Makinaları
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |
Ayrı Kontrol Anti Tırmanma 6m Tel Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3,0-6,0 mm |
| Kafes genişliği: | Maksimum 3200 mm |

