Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
Bahar Mitsubishi 12m İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5.0-9.0mm |
| Kaynak ağı genişliği: | 2500mm |
50x200mm Çelik Tel CE Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Çapraz tel alanı: | 50-200mm |
| renk: | Mavi veya Özelleştirilmiş |
Delik 12.7x76.2mm Hapishane Görevlisi 358 Tırmanma Önleyici Çit Örgü Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kaynak hızı: | 40-60 kez / dakika |
5m 50HZ 120KVA İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, devreye alma ve eğitim |
| kullanım: | Kaynak Çit Hasırları |
Delik Boyutu 150 * 150mm Hasır Kaynak Makinesi Yüksek Verimlilik
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Üretim Hattı |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Servo Motor Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, devreye alma ve eğitim |
| kullanım: | Kaynak Çit Hasırları |
İnşaat Demiri Boyutu 4-8mm Çit Örgü Panel Kaynak Makinesi Su Soğutma Sistemi
| Ürün adı: | Takviye ağ kaynak makinesi |
|---|---|
| kullanım: | kaynak çelik hasır |
| Kaynak hızı: | 40-70 kez/dak |
CNC Dokunmatik Ekran 7.5KW Hasır Panel Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-8mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
Hava Silindir 65 Kez Silikon Tavuk Mesh Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Mesh sistemi çekerek: | Servo motor ve hava silindiri kontrolü ile |
| Kaynak teorisi: | Direnç kaynağı |

