Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
SMC Hava Silindirleri 50mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha bakım ve onarım servisi, Video teknik |
| Garanti: | 2 yıl |
Genişliği 2m Kaynaklı Çit Ağı Kaynaklama Makinesi Çapraz Tel Boşluğu için 50-200mm
| Ürün Adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti: | 2 yıl |
Bobin Servo Motor 2500mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
| kullanım: | Kaynak Çit Hasırları |
Ön Doğrultma Rulo 5mm Hasır Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Örgü yöntemi çizme: | Mekanik çizim ağı |
| Mesh Genişliği: | 1200 mm 1500 mm 2000 mm 2500 mm |
Karayolları 160KVA 2500mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Çit Örgü Üretim Hattı |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3,0 - 6,0 mm |
| Mesh Genişliği: | 2100 mm / 2500 mm / 3000 mm |
75 Kez Servo Motor Yüksek Son 220V Çit Panel Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
Dokunmatik Ekran Havaalanı Çiti 415V Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha bakım ve onarım servisi, Video teknik |
| Garanti: | 2 yıl |
Dokunmatik Ekran 3D 10.5T 3000mm Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
CNC Schneider Switch 6mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Garanti: | 2 yıl |
CE 75 Kez Min Başına 6mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel tipi: | Hazne cihazına yerleştirilmiş önceden düzeltilmiş ve önceden kesilmiş |
| Çapraz tel tipi: | Adımlı motorla önceden düzeltin ve önceden kesilmiş otomatik besleme |

