Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ 2500mm wire fence machine ] eşleşme 146 Ürünler.
Kafes Genişliği 2.5m Çit Hasır Panel Kaynak Makinesi Enerji Verimli
| Ürün Adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| Ağırlık: | 6500kg |
| Voltaj: | 380V/50HZ/Özelleştirilmiş |
Hat Teli Otomatik Besleme Ev Binası Çit Örgü Panel Kaynak Makinesi 200A
| Ürün adı: | Çit Örgü Panel Kaynak Makinası |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler, Saha bakım ve onarım hizmeti |
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
Delik Boyutu 50 * 200mm Anti Clime 3d Çit Örgü Kaynak Makinesi 380Volt
| Ürün adı: | 3d Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler, Saha bakım ve onarım hizmeti |
| tel çapı: | 2,5-6 mm |
Esnek Soğuk Haddeleme 380V Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Kafes Boyutu: | 100 * 100mm-300mm * 300mm (ayarlanabilir) |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, devreye alma ve eğitim |
Dokunmatik Ekran CNC 415V 12m Takviyeli Mesh Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynağının Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
Elektrikli Karayolu BRC Hassas Takviyeli Hasır Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
CE Bobin Beslemeli 100m Hasır Rulo Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Metal levhanın kalınlığı: | 30mm |
| Makina ağırlığı: | 4.5t |
Yarı Otomatik 7.5KW 4mm Eksen Takviye Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, Video teknik destek |
| Sertifika: | CE |
30mm demir plaka Siemens Plc Mesh kaynak makinesi delik boyutu 100 * 100mm
| Ürün Adı: | Tel Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Voltaj: | 220V/380V/415V/440V |
GWC 2500D Dokunmatik Ekran 15KW İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak transformatörü: | 200KVA (Su soğutma) |
| Kaynak bakır elektrot malzemesi: | Krom Zirkonyum Bakır |

