Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
CNC Geri Dönüşüm Az İşçilik 6mm Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE, ISO 9001-2008 |
0.3MPa Pnömatik 3000mm İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Tel Çapı: | 5-12mm |
CE GWC 3000B 12mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Tel Çapı: | 5-12mm |
Bobin Beslemeli 4.8T 2500mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Hat tel formu: | Otomatik tel sarma beslemesi |
| ÇAPRAZ TEL: | Önceden düzeltin ve önceden kesin |
Örgü Boyutu 75mm Duvar Takviye Tuğla Kuvvetleri Örgü Kaynak Makinesi Yüksek Verimlilik
| Ürün adı: | Brick Force Mesh Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Boyuna tel tipi: | bobin teli besleme |
| çapraz tel tipi: | önceden kesilmiş |
Otomatik Besleme Tel Ağın Genişliği 2.5m Güçlendirici Ağ kaynak makinesi
| Ürün Adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380V/220V/415V/440V |
Ön Kesimli Otoyol 200mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Kaynak hızı: | 40-60 kez / dakika |
Ön Kesim Mitsubishi 1.2m Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Kaynaklı Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3.0-6.0mm |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
Mesh Uzunluğu 12m Panasonic Plc Beton Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün Adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Voltaj: | 380V/220V/415V/440V |
2500mm PLC 5mm Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |

