Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Mitsubishi 65 Kez Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Örgü panelin genişliği: | Maksimum 3300 mm |
| Kafes Boyutu: | 100 * 100 mm'den 300 * 300 mm'ye kadar |
Tel Çapı 5-12mm Panel 2.5m Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi Üç Fazlı
| Ürün adı: | Takviye ağ kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12 mm |
| Gerilim: | 380V 50Hz 3 Faz/Özelleştirilmiş |
Plc Köprü İnşaatı Kaynaklı Hasır Panel Makina Uzunluğu 12m
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12 mm |
| Kafes panelinin genişliği: | 2500 mm |
CE 70 Kat 6mm Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 6-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
12mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 6-12mm |
| Mesh Genişliği: | 1000 mm'den 2500 mm'ye |
Mavi Beyaz Hava Silindir 10KW Hasır Eskrim Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
CE Demir 200mm Çit Hasır Kaynak Makinesi, Otomatik Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
Dokunmatik Ekran 3D 10.5T 3000mm Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Voltaj: | 220V / 380V / 415V / 440V |
PLC Park Çift 2500mm Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha bakım ve onarım servisi, Video teknik |
| Garanti: | 2 yıl |
GWC 2500D Dokunmatik Ekran 15KW İnşaat Demiri Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Panel Kaynak Makinesi |
|---|---|
| kaynak transformatörü: | 200KVA (Su soğutma) |
| Kaynak bakır elektrot malzemesi: | Krom Zirkonyum Bakır |

