Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
25mm Demir Levha 2000mm İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak Elektrodu: | Su Soğutma |
| Üst kaynak elektrot boyutu: | 20 * 120 mm |
Malzeme CuCrZr Delik Boyutu 10 * 10cm Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi Panasonic PLC
| Ürün adı: | Kaynaklı Takviyeli Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Gerilim: | Müşterilerin voltajına göre |
GWC-3000A PLC SCR 3000mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
Tristörlü Senkron Demir Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Örgü panelin genişliği: | 2500 mm, 3000 mm, 3300 mm |
| Kafes Boyutu: | 100 * 100 mm'den 300 * 300 mm'ye kadar |
Dokunmatik Ekran Havaalanı Çiti 415V Hasır Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışındaki makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha bakım ve onarım servisi, Video teknik |
| Garanti: | 2 yıl |
Su Soğutma Villa 30 Kez Çit Hasır Kaynak Makinesi, Çit Yapma Makinesi
| Ürün adı: | çit örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Garanti: | 1 yıl |
2.5m Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel kalınlığı: | 3.0-6.0mm |
| Kaynak ağı genişliği: | Max. Maks. Alan sayısı 2500mm 2500 mm |
Pnömatik Kaynak 3d Eğri Servo Motorlu Çit Örgü Kaynak Makinesi Yüksek Otomatik
| Ürün adı: | Çit Örgü Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tel çapı: | 3-6 mm |
Otoyol 12mm Hasır Genişliği 3m Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi Pnömatik
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 6-12mm |
| Gerilim: | 380V/220V/415V/440V |
PLC Otomatik Düşen 1200mm Çelik Bar Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, alan kurulum, video teknik destek |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |

