Tüm ürünler
-
Hasır Kaynak Makinaları
-
takviye hasır kaynak makinesi
-
çit örgü kaynak makinesi
-
Hasır Panel Kaynak Makinesi
-
sabit düğümlü çit makinesi
-
İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
-
Rulo örgü kaynak makinesi
-
kaynaklı tel örgü makinesi
-
çelik ızgara kaynak makinası
-
jilet dikenli tel makinesi
-
zincir bağlantı çit yapma makinesi
-
Çelik tel çekme makinesi
-
Tel Doğrultma Ve Kesme Makinası
anahtar kelimeler [ automatic wire mesh welding machine plc ] eşleşme 269 Ürünler.
Transformör 160 Kva Tel Ağı Üretim Makinesi Uzunluğu 45m Rulo İçinde Kaynak
| Ürün Adı: | rulolarda tel örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| tel çapı: | 3-6mm |
| Ağırlık: | 3300kg |
Sayısal Kontrol 4KW 40PCS Çit Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 3-6 mm |
| Sertifika: | CE |
230mm Housetop Building TEC Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2,4-6,0 mm |
| Kaynak ağı genişliği: | 2400mm |
Uzunluk 3m Önceden Kesilmiş Çelik Hasır Kaynak Makinesi Çapraz Tel Hazne Yükü 1 Ton
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinası |
|---|---|
| Hat teli tipi: | Ön düzeltme ve önceden kesme |
| Çapraz tel tipi: | Ön düzeltme ve önceden kesme |
2.5m İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | İnşaat Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Voltaj: | 380V / 440V / 415V / 220V |
GWC 2500C Bahçe Çiti Hasır Kaynak Makinesi, Eskrim Teli İmalat Makinesi
| Ürün adı: | Hasır Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 656 mm ve 868 mm |
| Kafes genişliği: | 2500 mm (standart ağ genişliği) |
Genişlik 2.5m Servo Motor Kaynaklı Rulo Brc Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.5-5.0mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |
160KVA İnşaat Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
24PCS Ön Yük 2500mm Güçlendirici Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | takviye hasır kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 5-12mm |
| Voltaj: | 380 / 220V / 415V / 440V |
Tel Çapı 2.5-5.0mm Brc Rulo Hasır Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Rulo örgü kaynak makinesi |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.5-5.0mm |
| Kafes genişliği: | 2500mm |

